Scroll to top

Parkowa Nova

Osiedle „Parkowa Nova” to inwestycja zlokalizowana w miejscu otoczonym eklektycznymi kamienicami, gdzie historia harmonijnie przeplata się z duchem teraźniejszości.
Prestiżowa lokalizacja do życia, pracy i nauki.

Standard wykończenia mieszkań

Elementy żelbetowe monolityczne, elementy murowane z bloczków silikatowych, ceramicznych lub innych o zbliżonych parametrach.

Elementy murowane z bloczków silikatowych lub ceramicznych lub gipsowych lub innych o zbliżonych parametrach.

Posadzki w mieszkaniach – cementowe zatarte na ostro, zdylatowane przy pomocy pianek poliuretanowych po obwodzie ścian, posadzka dylatowana poprzez nacięcie bez listwy wykończeniowej dylatacyjnej, posadzka przygotowana do montażu podłogi pływającej o grubości do 2 cm – w zakresie nabywcy. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej w pomieszczeniach sanitarnych po stronie Nabywcy.

Jednowarstwowe, gipsowe wykonywane mechanicznie, zgodnie z normą PN-B-10110, bez szpachlowania i malowania; ościeża drzwi nie tynkowane bez listew narożnikowych; ściany w łazienkach – tynki gipsowe bez malowania wykończone “na ostro”, ościeża drzwi nie tynkowane bez listew narożnikowych.

(W przypadku zastosowania ścian działowych murowanych z bloczków gipsowych ściany bez dodatkowej warstwy tynku)

Żelbetowe monolityczne lub żelbetowe typu filigran lub inne dopuszczone w projekcie budowlanym.

PCV rozwieralno-uchylne, nawiewniki zgodnie z dokumentacją budowlaną (okienne lub ścienne), od zewnątrz w laminacie, od wewnątrz w kolorze białym. Pod oknami obniżenie (wnęki) pod montaż parapetu o grubości 3 cm. Standard wykończenia nie obejmuje dostawy i montażu parapetów wewnętrznych.

Wzmocnione, jednoskrzydłowe, pełne z wizjerem.

Balkony żelbetowe/prefabrykowane, bez warstwy wykończenia.

Balustrady stalowe.

Gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikami różnicowoprądowymi. Wkuchnidodatkowepodejście3-fazowedokuchenkielektrycznej.Wstandardzie montaż włączników i gniazdek w kolorze białym. Punktyoświetleniazakończonekostką.Ilośćirozmieszczeniezgodniezprojektem.

Instalacja ciepłej oraz zimnej wody: prowadzona w szachtach, posadzkach i bruzdach. Podejścia pod przybory prowadzone podtynkowo lub natynkowo na ścianach. Licznik zużycia wody na każdy lokal. Podejścia zaślepione korkiem tymczasowym.

Instalacja kanalizacji: rury PCV prowadzone w szachtach, posadzkach i bruzdach. Podejścia pod przybory prowadzone podtynkowo lub natynkowo na ścianach lub zostawione w posadzce.

Standard wykonania instalacji nie obejmuje białego montażu

Węzeł cieplny zlokalizowany w wydzielonym pomieszczeniu gospodarczym na kondygnacji -1.

Instalacja prowadzona w posadzkach, z dolnym podłączeniem grzejników. Grzejniki stalowe, płytowe z zaworami termoregulacyjnymi. W łazienkach grzejniki drabinkowe. Licznik zużycia energii cieplnej na każdy lokal.

Wentylacja hybrydowa – nawiewniki okienne, wentylacja mechaniczna wyciągowa.

Do każdego lokalu doprowadzona instalacja telewizyjna i telefoniczno- internetowa w postaci światłowodu. Usytuowanie gniazdek telewizyjnych, telefonicznych i internetowych zgodnie z projektem. Szafka telekomunikacyjna znajdować będzie się wewnątrz każdego lokalu.

Jeden domofon w każdym lokalu.

Standard wykończenia budynku i pomieszczeń wspólnych (wewnątrz)

Tynki cementowo-wapienne lub gipsowe, szpachlowane i malowane farbą emulsyjną albo okładziny z płyt gipsowo-kartonowych pomalowane farbą emulsyjną lub inne. Część ścian docieplona wełną mineralną lub styropianem lub tynkiem ciepłochronnym.

(Komórki lokatorskie, hala garażowa ściany surowe, bez tynku)

Na klatce schodowej oraz w pomieszczeniach technicznych posadzka wykończona płytkami.

Na klatce schodowej balustrady stalowe oraz pochwyty stalowe.

Okna PCV lub aluminiowe.

Drzwi zewnętrzne w ramie aluminiowej z samozamykaczem.

Oświetlenie na klatkach schodowych sterowane czujnikami ruchu.

Budynki wyposażone w dźwigi osobowe.

Standard wykończenia budynku z zewnątrz

Elewacja lekka-mokra wykończona tynkiem z fakturą baranka. Warstwa ocieplenia ze styropianu lub wełny mineralnej. Na wybranych elementach tynk mozaikowy oraz płytki.

Z blach stalowej powlekanej lub inne.

Stropodach płaski niewentylowany.

Wyłożone kostką lub płytką betonową na posypce cementowo-piaskowej.